Wyszarpany remis

• autor: Redakcja, 2018-05-17 15:04

Glinik Gorlice 1:1 (0:0) Wolski Lubań Maniowy

Bramki: Noworolnik 90.

Lubań: Świerad – Nowak, D. Firek, Gródek, Jandura – Ziemianek, Dyląg, Dudzik (85 Sikora), Noworolnik, Zagata – Kurnyta.

Lubań przegrywał od 84 min. Wyrównał w 2 minucie doliczonego czasu gry. Po zagraniu D. Firka w pole karne Glinika, Kurnyta uderzył w kierunku bramki a Daniel Noworolnik … wpadł z piłką i jednym z obrońców gospodarzy do bramki.

- Zagraliśmy bez kilku podstawowych zawodników. Musieliśmy kombinować ze składem. Było nas mało. Byliśmy jednak w tym meczu drużyną z charakterem. Ustawiliśmy się defensywnie. Czyhaliśmy na swoje szanse. I wychodziło nam to całkiem nieźle. Nie uniknęliśmy jednak błędu, po którym straciliśmy gola. Dobrze jednak zareagowaliśmy, po stracie bramki. Widać było dużą determinacje w naszych poczynaniach i to przyniosło efekty. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków – ocenił trener Lubania, Łukasz Biernacki.

Trening Lubań