Cenne trzy punkty

• autor: Baniaa, 2018-05-27 16:13

Bocheński KS 2:3 (0:3) Wolski Lubań Maniowy

Bramki dla Lubania: Kurnyta 10, 30, Ziemianek 43

Lubań: Świerad – Nowak, Gródek, D. Firek, Jandura - Ziemianek, Dyląg, Dudzik (87 Sikora), Zagata (65 Potoniec), Noworolnik - Kurnyta.

Lubań pokazał w Bochni dwa oblicza. W pierwszej połowie maniowianie dzielili i rządzili na murawie, czego efektem były trzy zdobyte gole.

Pierwsze dwa, autorstwa Sylwestra Kurnyty, wynikły z szybkich, składnych kontr. Trzecia bramka to z kolei efektowne trafienie z dystansu Kacpra Ziemianka.

Po przerwie mecz nabrał zupełnie innego oblicza. Lubań całkowicie oddał inicjatywę przeciwnikom i omal nie stracił zwycięstwa. Gospodarze zdobyli dwie bramki, obie po stałych fragmentach gry. Mieli też szansę na gola wyrównującego, ale jej nie wykorzystali.

Pierwsza połowa bardzo mądrze przez nas rozegrana, dała nam trzy bramkowe prowadzenie. To troszkę nas uśpiło i można powiedzieć, że na druga połowę zostaliśmy w szatni. Inna sprawa, że problemy kadrowe dały nam się we znaki. Im bliżej było końca, tym sił zaczęło nam brakować – przyznał trener Lubania, Łukasz Biernacki.

Trening Lubań