Kryzys

• autor: Redakcja, 2018-09-20 10:40

Limanovia Limanowa 1-0 (1-0) Wolski Lubań Maniowy

Bramka: 1:0 Jacak 35

Lubań: Świerad - Augustyn (75 M. Sikora), Gorlicki, Górecki (47 Zagata), Pluta - Bałos, Jandura, M. Firek (87 Ziemianek), Duda, Dudzik (80 Jurek) - Kasperczyk.

- Szczerze, powiem że nasza gra wyglądała dzisiaj przyzwoicie. Jeżeli tak będziemy grać, to jestem przekonany że będziemy punktować w każdym meczu – przekonuje trener Lubania,Tomasz Ligudziński – Mieliśmy kilka okazji na zdobycie gola. Zdecydowanie najlepszą miał Kuba Kasperczyk ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Limanovii. Należał nam się tez rzut karny, po zagraniu ręką we własnym polu karnym jednego z zawodników – dodał opiekun Lubania.

Oprócz straty kolejnych punktów, złą wiadomością dla Lubania jest też kontuzja jakiej na początku drugiej połowy nabawił się Maciej Górecki. – Maciek zerwał torebkę stawową. Myślę że czeka go minimum 3 tygodnie przerwy w treningach. Nie ukrywam, że to kolejny duży problem

Z kart historii