Grzegorz Hajnos po meczu

- W mojej ocenie jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Unii, ale przy odrobinie szczęścia mogliśmy przynajmniej ten mecz zremisować. Takim przełomowym momentem był niewykorzystany przez nas rzut karny. Gol zdobyty do szatni często powoduje zmianę obrazy gry. Nie udało się. Na domiar złego na początku drugiej połowy to my w głupi sposób prokurujemy karnego i przegrywamy 0:2. Po golu kontaktowym postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Otworzyliśmy się, zaatakowaliśmy większą liczbą graczy i zostaliśmy skarcenie kontratakami. Trudno. Taka jest piłka. Ta porażka tylko motywuje nas do jeszcze większej pracy w zimie. Jedno niepowodzenie nie może zamazać wrażenia z całej rundy, która była wybitna w naszym wykonaniu. Gratuluje zawodnikom, ale i działaczom. Dostarczyliśmy naszym kibicom wiele radości i mam nadzieję, że wiosną będzie podobnie – ocenił trener Lubania, Grzegorz Hajnos.